• LOG MASUK

    v1

    v2

    Perhatian :
    *Bagi pemain yang berdaftar sebelum 07.11.2019, sila login melalui borang log masuk v1.0 (sebelah kiri)
    *Bagi pemain yang mendaftar selepas 07.11.2019, sila login melalui borang log masuk baru v2.0 (sebelah kanan)

    Belum punya akun? Klik di sini untuk mendaftar sekarang!


    Jika anda mengalami masalah saat masuk, silakan hubungi Layanan Pelanggan kami untuk bantuan lebih lanjut.

    Situs ini menggunakan mekanisme enkripsi server SSL 256-bit terbaru.

  •  
  • :
  • :
  •  

Pertunjukan TV Live Fantastic Sports



  • 14-12-2019
    03:30PM ~ 01:29AM
  • Chattogram Challengers
    vs
    Rangpur Rangers
  • Live TV - Play
  • 14-12-2019
    04:05PM ~ 06:34PM
  • Sunrockers Shibuya
    vs
    Shiga Lakestars
  • Live TV - Play
  • 14-12-2019
    04:30PM ~ 06:29PM
  • Sleman United
    vs
    Persinga Ngawi
  • Live TV - Play
  • 14-12-2019
    04:30PM ~ 06:29PM
  • Karo United
    vs
    Persikota Tangerang
  • Live TV - Play
  • 14-12-2019
    04:30PM ~ 06:29PM
  • Sydney FC
    vs
    Central Coast Mariners
  • Live TV - Play
  • 14-12-2019
    05:35PM ~ 08:04PM
  • Shimane Susanoo Magic
    vs
    Toyama Grouses
  • Live TV - Play
  • 14-12-2019
    06:45PM ~ 08:44PM
  • Perth Glory
    vs
    Western Sydney Wanderers
  • 14-12-2019
    07:00PM ~ 08:59PM
  • Academica Clinceni
    vs
    Botosani
  • 14-12-2019
    07:00PM ~ 08:59PM
  • Estoril Praia
    vs
    Nacional da Madeira
  • 14-12-2019
    07:35PM ~ 10:04PM
  • Liaoning Flying Leopards
    vs
    Jilin Northeast Tigers
  • 14-12-2019
    07:35PM ~ 10:04PM
  • Nanjing Tongxi Monkey King
    vs
    Guangzhou Long Lions
  • 14-12-2019
    07:35PM ~ 10:04PM
  • Shanghai Sharks
    vs
    Beijing Ducks
  • 14-12-2019
    07:35PM ~ 10:04PM
  • Zhejiang Golden Bulls
    vs
    Zhejiang Guangsha Lions
  • 14-12-2019
    08:00PM ~ 09:59PM
  • Caykur Rizespor
    vs
    Kasimpasa
  • 14-12-2019
    08:00PM ~ 09:59PM
  • Granada
    vs
    Levante
  • 14-12-2019
    08:00PM ~ 09:59PM
  • FC Heidenheim
    vs
    Arminia Bielefeld
  • 14-12-2019
    08:00PM ~ 09:59PM
  • Karlsruher SC
    vs
    Greuther Furth
  • 14-12-2019
    08:00PM ~ 09:59PM
  • St. Pauli
    vs
    SV Wehen Wiesbaden
  • 14-12-2019
    08:30PM ~ 12:29AM
  • Dhaka Platoon
    vs
    Sylhet Thunder
  • 14-12-2019
    08:30PM ~ 10:29PM
  • Birmingham City
    vs
    W.B.A
  • 14-12-2019
    08:30PM ~ 10:29PM
  • Liverpool
    vs
    Watford
  • 14-12-2019
    09:00PM ~ 10:59PM
  • Viktoria Koln
    vs
    KFC Uerdingen 05
  • 14-12-2019
    09:00PM ~ 11:29PM
  • BC Avtodor Saratov
    vs
    BC Nizhny Novgorod
  • 14-12-2019
    09:00PM ~ 10:59PM
  • FC Politehnica Iasi
    vs
    Gaz Metan Medias
  • 14-12-2019
    09:30PM ~ 11:29PM
  • FK Pribram
    vs
    Slovacko
  • 14-12-2019
    09:30PM ~ 11:29PM
  • Sigma Olomouc
    vs
    Bohemians 1905
  • 14-12-2019
    09:30PM ~ 11:29PM
  • Slovan Liberec
    vs
    MFK Karvina
  • 14-12-2019
    09:30PM ~ 11:29PM
  • Fastav Zlin
    vs
    SFC Opava
  • 14-12-2019
    10:00PM ~ 11:59PM
  • Ajaccio
    vs
    Lens
  • 14-12-2019
    10:00PM ~ 11:59PM
  • Al Hilal Riyadh
    vs
    Esperance Tunis
  • 14-12-2019
    10:00PM ~ 11:59PM
  • Ascoli Calcio 1898 FC
    vs
    Cittadella
  • 14-12-2019
    10:00PM ~ 11:59PM
  • Brescia
    vs
    Lecce
  • 14-12-2019
    10:00PM ~ 11:59PM
  • Frosinone
    vs
    Pescara
  • 14-12-2019
    10:00PM ~ 11:59PM
  • Rakow Czestochowa
    vs
    Gornik Zabrze
  • 14-12-2019
    10:00PM ~ 11:59PM
  • Rijeka
    vs
    NK Varazdin
  • 14-12-2019
    10:00PM ~ 11:59PM
  • Venezia
    vs
    Spezia
  • 14-12-2019
    10:00PM ~ 11:59PM
  • Virtus Entella
    vs
    Empoli
  • 14-12-2019
    10:30PM ~ 12:29AM
  • Bayern Munchen
    vs
    Werder Bremen
  • 14-12-2019
    10:30PM ~ 12:29AM
  • Koln
    vs
    Bayer Leverkusen
  • 14-12-2019
    10:30PM ~ 12:29AM
  • Genclerbirligi
    vs
    Goztepe AS
  • 14-12-2019
    10:30PM ~ 12:29AM
  • Hertha Berlin
    vs
    SC Freiburg
  • 14-12-2019
    10:30PM ~ 12:29AM
  • FSV Mainz 05
    vs
    Borussia Dortmund
  • 14-12-2019
    10:30PM ~ 12:29AM
  • SC Paderborn 07
    vs
    Union Berlin
  • 14-12-2019
    11:00PM ~ 12:59AM
  • Bristol City
    vs
    Blackburn Rovers
  • 14-12-2019
    11:00PM ~ 12:59AM
  • Burnley
    vs
    Newcastle United
  • 14-12-2019
    11:00PM ~ 12:59AM
  • Chelsea
    vs
    Bournemouth AFC
  • 14-12-2019
    11:00PM ~ 12:59AM
  • Leicester City
    vs
    Norwich City
  • 14-12-2019
    11:00PM ~ 12:59AM
  • CD Mirandes
    vs
    SD Huesca
  • 14-12-2019
    11:00PM ~ 12:59AM
  • Real Sociedad
    vs
    Barcelona
  • 14-12-2019
    11:00PM ~ 12:59AM
  • Sheffield United
    vs
    Aston Villa
  • 14-12-2019
    11:15PM ~ 01:14AM
  • OFI Crete
    vs
    Aris Thessaloniki
  • 14-12-2019
    11:30PM ~ 01:29AM
  • Maritimo
    vs
    Boavista
  • 14-12-2019
    11:59PM ~ 01:58AM
  • Banik Ostrava
    vs
    Sparta Praha
  • 14-12-2019
    11:59PM ~ 01:58AM
  • Stade Lausanne Ouchy
    vs
    Schaffhausen
  • 14-12-2019
    11:59PM ~ 01:58AM
  • FC Flyeralarm Admira
    vs
    SK Rapid Wien
  • 14-12-2019
    11:59PM ~ 01:58AM
  • TSV Prolactal Hartberg
    vs
    Red Bull Salzburg
  • 14-12-2019
    11:59PM ~ 01:58AM
  • Spusu SKN St. Polten
    vs
    SCR Altach
  • 15-12-2019
    12:30AM ~ 02:29AM
  • Dinamo Zagreb
    vs
    NK Lokomotiva
  • 15-12-2019
    12:30AM ~ 02:29AM
  • Metz
    vs
    Marseille
  • 15-12-2019
    12:30AM ~ 02:29AM
  • Slask Wroclaw
    vs
    Lech Poznan
  • 15-12-2019
    01:00AM ~ 02:59AM
  • Royal Antwerp
    vs
    KAS Eupen
  • 15-12-2019
    01:00AM ~ 02:59AM
  • Galatasaray
    vs
    Ankaragucu
  • 15-12-2019
    01:00AM ~ 02:59AM
  • Livorno
    vs
    Benevento
  • 15-12-2019
    01:00AM ~ 02:59AM
  • Napoli
    vs
    Parma Calcio
  • 15-12-2019
    01:00AM ~ 02:59AM
  • SD Ponferradina
    vs
    RC Deportivo La Coruna
  • 15-12-2019
    01:00AM ~ 02:59AM
  • CD Tenerife
    vs
    AD Alcorcon
  • 15-12-2019
    01:30AM ~ 03:29AM
  • ADO Den Haag
    vs
    Groningen
  • 15-12-2019
    01:30AM ~ 03:29AM
  • Athletic Bilbao
    vs
    Eibar
  • 15-12-2019
    01:30AM ~ 03:29AM
  • Fortuna Dusseldorf
    vs
    RB Leipzig
  • 15-12-2019
    01:30AM ~ 03:29AM
  • Panathinaikos
    vs
    PAS Lamia 1964
  • 15-12-2019
    01:30AM ~ 03:29AM
  • Southampton
    vs
    West Ham United
  • 15-12-2019
    02:00AM ~ 03:59AM
  • Benfica
    vs
    Famalicao
  • 15-12-2019
    02:00AM ~ 03:59AM
  • Servette
    vs
    Thun
  • 15-12-2019
    02:00AM ~ 03:59AM
  • St. Gallen
    vs
    FC Zurich
  • 15-12-2019
    02:00AM ~ 03:59AM
  • U Craiova 1948 CS
    vs
    FC Voluntari
  • 15-12-2019
    02:45AM ~ 04:44AM
  • Fortuna Sittard
    vs
    RKC Waalwijk
  • 15-12-2019
    02:45AM ~ 04:44AM
  • VVV-Venlo
    vs
    PEC Zwolle
  • 15-12-2019
    03:00AM ~ 04:59AM
  • Amiens
    vs
    Dijon
  • 15-12-2019
    03:00AM ~ 04:59AM
  • Angers
    vs
    AS Monaco
  • 15-12-2019
    03:00AM ~ 04:59AM
  • Brest
    vs
    Nice
  • 15-12-2019
    03:00AM ~ 04:59AM
  • Sporting Charleroi
    vs
    Cercle Brugge
  • 15-12-2019
    03:00AM ~ 04:59AM
  • Legia Warszawa
    vs
    Wisla Plock
  • 15-12-2019
    03:00AM ~ 04:59AM
  • Nimes
    vs
    Nantes
  • 15-12-2019
    03:00AM ~ 04:59AM
  • Toulouse
    vs
    Reims
  • 15-12-2019
    03:00AM ~ 04:59AM
  • Zulte Waregem
    vs
    Sint-Truidense
  • 15-12-2019
    03:30AM ~ 05:29AM
  • KRC Genk
    vs
    Waasland Beveren
  • 15-12-2019
    03:45AM ~ 05:44AM
  • Genoa
    vs
    Sampdoria
  • 15-12-2019
    03:45AM ~ 05:44AM
  • FC Twente Enschede
    vs
    Vitesse Arnhem
  • 15-12-2019
    04:00AM ~ 05:59AM
  • Atletico Madrid
    vs
    Osasuna
  • 15-12-2019
    04:00AM ~ 05:59AM
  • Real Zaragoza
    vs
    Racing Santander
  • 15-12-2019
    04:30AM ~ 06:29AM
  • Vitoria Setubal
    vs
    CD Aves
  • 15-12-2019
    12:45PM ~ 04:44PM
  • Pakistan
    vs
    Sri Lanka
  • 15-12-2019
    03:30PM ~ 05:29PM
  • Newcastle Jets
    vs
    Melbourne City
  • 16-12-2019
    11:30PM ~ 03:29AM
  • Paarl Rocks
    vs
    Tshwane Spartans
  • 17-12-2019
    04:10PM ~ 08:09PM
  • Brisbane Heat
    vs
    Sydney Thunder
  • 18-12-2019
    04:10PM ~ 08:09PM
  • Sydney Sixers
    vs
    Perth Scorchers
  • 19-12-2019
    04:10PM ~ 08:09PM
  • Melbourne Renegades
    vs
    Sydney Thunder
  • 26-12-2019
    04:00PM ~ 07:59PM
  • South Africa
    vs
    England

Sports Live TV Show
Rated 5/5 based on 1698 reviews
Follow Us
Gaming License
  • Perusahaan Pertaruhan Kasino Online Indonesia yang Terpercaya | Jackpot Slot besar & Live Dealer Casino Betting .